Доброго вечора, цікавить наступне питання, які умови щоб отримувати přídavek na bydleі, яка сума має бути по договору, і які умови, які документи потрібно на уряд праці? Про себе: мама samozivitelka, працювала офіційно, тепер декрет, дитині 18місяців. Буду вдячна за інформацію
Вход
Email
Пароль
Нет учетной записи? → Создать аккаунт очень легко
Забыли пароль? → Восстановите доступ
Забыли пароль? → Восстановите доступ
Добрий день. Вам потрібно зайти на уряд праці по приписці. Вони дають бланки і все розкажуть. Якщо батько не приймає фінансову участь у вихованні дитини.то потрібно підтвердити.( проглашені від батька)
Гарно дякую
если не разберетесь — можете записаться к нам на бесплатную консультацию.
Дякую за відгук, хочу записатися на консультацію. Коли можна? І де ви знаходитеся